top of page

Hizmetlerimiz

Satın Alma Danışmanlığı

Çin ile yapacağınız ticaret öncesi sizin için gerekli araştırmayı yapıp, karşılaşabileceğiniz riskleri en aza indiriyoruz ve kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz.

Fiyat Analizi ve İstatistik Danışmanlığı

Zaman kayıplarını ve kalite sürprizlerini en aza indirmek için farklı tedarikçilerden gelen fiyat tekliflerini karşılaştırıp analiz ederek en iyi kalite ve fiyatı tespit ederiz.

Numune ve Prototip Danışmanlığı

Çin'den getirilecek ürünün, yükleme işleminden önce son bir onayınızı alırız. Böylelikle yükleme öncesinde ürünün doğruluğundan emin olur ve zaman kaybının önüne geçeriz.

Müzakere Takip Danışmanlığı

Çin'deki üretici veya partnerleriniz ile iletişimi sıkı tutar, konferans ve müzakerelere katılır, sizi Çin'de temsil ederiz. Çin'de olmanıza gerek kalmadan tüm süreçleri biz takip ediyoruz.

Tedarikçi Araştırma Danışmanlığı

İthal edilecek ürünler için, detaylı üretici ve fiyat araştırmasını yaparız. Ürün alım emri verilmeden önce fabrikayı ziyaret eder, üretim tesislerinin ve üreticinin meşruluğunu teyit ederiz.

Kalite Kontrol Danışmanlığı

Üretim devam ederken ve tamamlandıktan sonra yükleme zamanı, kalite kontrolü için tedarikçiyi ziyaret ederiz. Kalite şartlarına uygunluğunu, doğru ürünün ve adedin yüklendiğini denetleriz.

Fuar Ziyaretleri Danışmanlığı

Sizin adınıza Çin'deki fuarlara katılır ve getirteceğiniz ürünü yerinde inceler, detayları not alır ve sizinle paylaşırız. Dediğimiz gibi, Çin ticaret platformu olarak Çin'deki gözünüzüz.

En İyi Üreticilere Ulaşıyoruz...

Sizin Türkiye'den bireysel olarak erişim sağlayamadığınız Çin'deki üreticilere, sizin adınıza ve yılların verdiği deneyim ile erişim sağlıyor ve sizinle iletişim kurmalarını sağlıyoruz.

bottom of page